HİZMETLERİMİZSize Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin Burdayız

Sunmuş olduğumuz Yazılım,Teknik Servis ve Tedarik hizmetlerinin yanı sıra bilişim altyapısı konusunda sizlere danışmanlıkta yapıyoruz. Teknolojiye dair ihtiyaçlarınızı temin ediyoruz.

İSTATİSTİKLER Sayısal Olarak Biz

Çözümlerimiz

5

Personel Sayımız

12

Ürünlerimiz

2

Şubelerimiz

2

ÇözümlerİmİzKurumsal Ticari Çözümler

ÜRÜNLERİMİZGeliştirdiğimiz Ürünler

Lastİk Otel Otomasyonu (LOCA)

Genel Amacı

Genellikle lastik firmaları tarafından kullanıcılara sunulan, araç lastiklerinin güvenli ve sağlıklı bir ortamda muhafaza edilmesini sağlayan Lastik Otel Hizmetleri vardır. Bu yazılım ile otele bırakılan lastiklerin bilgisayar ortamında kayıtlarının ve takibinin yapılması amaçlandı.

Teklif Yönetİm Yazılımı (ASTEK)

ASTek  karmaşık CRM yazılımları kullanmak istemeyen ve hızlı şekilde  teklif formu hazırlamak isteyenler için tasarlandı. Uygulama içinde hızlı be basit şekilde müşteri ve ürün kayıtlarınızı girerek teklif formunu oluşturabilirsiniz. Ayrıca, muhasebe yazılımınıza entegre ederek gerekli bilgileri muhasebe yazılım veritabanınızdan çekebilirsiniz. ASTek mevcut durumda Logo ile entegre çalışabilmektedir.

Taşova Pazarı E-Ticaret Web Sitesi

Taşova Arıcılar ve Bal Üreticileri Derneği (TABUD) ve Taşova Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın (TESOB) işbirliği ile yürütülen "Taşova Balı Ulusal Ve Uluslararası Pazarla Buluşuyor" projesi kapsamında sorumlu olduğumuz https://www.tasovapazari.com e-ticaret sitemiz yayın hayatına başlamıştır.