E-Arşiv Hizmete Dair Her Şey Burada

e-Arşiv Gib Zorunluluk Mevzuatı 

Logo E-Arşiv

 

e-Arşiv ile tüm faturalarınızı elektronik ortamda hızlıca oluşturmanın ve kolayca saklamanın rahatlığını yaşayın. İş gücü, dağıtım, baskı ve arşivlemede tasarruf sağlayın. Gelir İdaresi Başkanlığı'nın belirlediği standartlara uygun olarak geliştirilen Logo e-Fatura çözümleri ile mevcut yazılımınız ne olursa olsun, faturalarınızın dolaşımını güvenle ve hızla gerçekleşmesini sağlar.

Daha fazla bilgi ve size işletmenize teklif almak için ;

Müşteri Temsilcisi : 0442 234 64 40

 

 

Logo e-Arşiv Fatura

Tüm ERP ve yazılımlarla entegre olabilen eLogo e-Arşiv uygulaması ile faturalarınızı ve raporlarınızı kolayca oluşturarak saklayın.

KİMLER KULLANABİLİR?

İş süreçlerini hızlandırarak kolaylaştırmak, maliyetlerini düşürmek ve rekabette bir adım öne geçmek isteyen tüm firmalar.

YASAL ZORUNLULUKLAR

İnternet üzerinden mal ve hizmet satışı yapan ve 2014 yılı gelir tablosu brüt satış hasılatı tutarı 5 milyon lira ve üzerinde olan mükellefler e-Arşiv uygulamasına geçmek zorundadır.

UYGUN FİYAT

Maliyetlerinizi azaltacak e-Arşiv uygulamasına  uygun fiyatlarla  adım atarak her 2 e-Arşiv faturanız için saklama hizmeti de dahil sadece 1 kontör harcayın.

KUSURSUZ DESTEK

e-Logo ile mevcut yazılımınız ne olursa olsun, e-Arşiv uygulamasını hızla ve güvenle kullanmaya başladığınız andan itibaren tüm sorularınızda ya da problem yaşadığınız konularda teknik desteğimize ve çözüme anında ulaşın.

AVANTAJLARI

• Kolay ve hızlı entegrasyon

• Yüksek hızda fatura işleme ve gönderme

• Kağıt tasarrufu, doğaya dost uygulama

• Fiziksel arşivleme maliyetlerinin ortadan kaldırılması

• Geriye dönük fatura sorgulama süreçlerinin kolaylaşması

• Gelen/Giden fatura kaybının önlenmesi

 

Logo e-Arşiv

Detaylı bilgi almak ve başvuru için bize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0442 234 64 40

Ascom Yazılım Bilgisayar Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri

logo yazılım destek