E-İmza Hizmete Dair Her Şey Burada

30 Dakikada E-İmzanız Hazır

1- Başvuru merkezimizden kimlik tespit işlemleriniz yapıldıktan Sadece 30 Dakika içinde e-imzanızı teslim alabilirsiniz.
Bilgisayarınıza ücretsiz olarak uzaktan yardım metoduyla kurulum desteği veriyoruz.

E-İMZA İÇİN GEREKLİ BELGELER

BİREYSEL BAŞVURU:

T.C. Kimlik No ‘sunun yazılı olduğu kimlik veya Sürücü Belgesi Fotokopisi Nitelikli Elektronik Sertifika ‘’NES’’ Başvuru Formu ve ‘’NES’’ Son Kullanıcı TaahhütnamesiKURUMSAL BAŞVURU:

T.C. Kimlik No ‘sunun yazılı olduğu kimlik veya Sürücü Belgesi Fotokopisi Her bir kullanıcı için Nitelikli Elektronik Sertifika ‘’NES’’ Başvuru Formu ve ‘’NES’’ Son Kullanıcı Taahhütnamesi. Ticaret odası faaliyet belgesi (ASLI) (6 ay içinde alınmış) ve imza sirküleri (ASLI) Kurumda, çok sayıda kullanıcı için imza talebi söz konusu olduğunda ayrıca ‘’Kurumsal Başvuru Sözleşmesi’’ imzalanır.


Daha Fazla Bilgi Almak, Başvuru ve Geçiş İşlemleri İçin

Bizi Arayınız:
0442 234 3 234
Ascom Yazılım Bilgisayar Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri

logo e-fatura, logo e-fatura destek, logo e-fatura fiyat, demo, destek, eğitim, danışmanlık


ELEKTRONİK İMZA NEDİR?

E-İmza Nedir?

E-İmza elektronik ortamda oluşturulan dokümanların imzalanmasında kullanılan ve elektronik işlemlerde gönderilen bilginin gönderim sırasında değişmediğini, gönderen kişiye ait olduğunu ve inkâr edilemeyeceğini garantileyen sayısal verilerdir.

5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu’na göre E-İmza; başka bir elektronik veriye eklenen veya elektronik veriyle mantıksal bağlantısı bulunan ve kimlik doğrulama amacıyla kullanılan elektronik veriyi ifade eder.

Münhasıran imza sahibine bağlı olan, sadece imza sahibinin tasarrufunda bulunan güvenli elektronik imza oluşturma aracı ile oluşturulan, nitelikli elektronik sertifikaya dayanarak imza sahibinin kimliğinin tespitini sağlayan, imzalanmış elektronik veride sonradan herhangi bir değişiklik yapılıp yapılmadığının tespitini sağlayan elektronik imzadır.