HakkımızdaGelin Geçmişimize Beraber Bakalım

Tarihçe

1994' te Ankara'daki kurulan firmamız Erzurum'daki ilk ofisini 1999'da açmıştır. 2001 yılında Ltd. olarak hizmet vermeye başlayan firmamız tam olarak 24 yıl boyunca bilgisayar, bakım, onarım, web tasarımı, kurumsal firmalar için yazılımlar ve bilgi teknolojileri hizmetleri vermektedir. Erzurum ve çevresinde  KOBİ'lere kaynaklarını en iyi şekilde kullanabilmeleri için son teknoloji ile uyumlu, kullanımı kolay yazılım ve donanım çözümleri üretmektedir. 

 

Misyon

Teknolojinin her türlü imkanlarının yanında sınırlılıkları da mevcuttur. Biz ASCOM ailesi olarak tüm bu sınırlılıkların üstesinden gelebilme ve tüm sorunlara gerekli çözümler üretebilme azmi ve gayreti içerisinde 24 yıllık çabamızı her an sürdürmeyi görev edinerek; ürün ve hizmet kalitemizi, toplumun ihtiyaçları ve müşterilerimizin memnuniyeti çerçevesinde günden güne arttırmayı hedefliyoruz. 

 

Vizyon

Misyonumuzdan ödün vermeden teknolojik imkanların her alanda yayılabilmesi için en başta ülkemizde sonra da dünyada ürün ve hizmet kalitesini en verimli şekilde arttıran firmalar arasında olmaktır. 

 

Ascom

Personel Kadromuz